Titulinis puslapis

Apie mus

Rudens vienatvė. Įsiklausai kaip vėjas ošdamas nusineša visas miesto spalvas. Lapas ant lapo... Visi nukris, pils lietus į lietų, o Tu atklysi į senamiesčio gilumą, kur M.Daukšos ir Sladkevičiaus gatvių sankirtoje, XIX a. vidurio pastate laukia "Senamiesčio vyninė". Sena, nostalgiška buveinė?
Jauki 45 vietų salė išsaugojusi senąją, gerąją Kauno senamiesčio dvasią. Aplinka alsuoja sodriomis vyno ir saulės spalvomis, taurėse tylutėliai šnabžda vynas, o laikas teka kažin kur ramiai, tolyn nuo gatvėje likusios rudeninės miglos...

Vyninės valgiaraštyje dominuoja Europos virtuvės patiekalai.Ypatingą dėmesį skiriame maisto kokybei. Patiekalų valgiaraštyje nėra daug, tačiau jie visada švieži ir skanūs.Siūlome apie 70 vyno rūšių iš įvairių pasaulio regionų. Geras vynas nebūtinai turi būti brangus.Vyną rekomenduojame užsakyti buteliais, kadangi jie parduodami be didelių antkainių.
Rengiame uždarus vakarus, vynų degustacijas, kurių metu svečiai ne tik paragaus, bet ir įgis daugiau žinių apie vyną.Galime suruošti vaišes pobūviui Jūsų firmoje, namuose, gamtoje ar kitoje aplinkoje.

Penktadieniais groja gyva instrumentinė muzika (klarnetas, saksofonas). Tad jei pasiilgote romantikos ir jaukumo, užsukite į "Senamiesčio vyninę".